صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
مراسم رونمایی از آثار جدید پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن برگزار شد


كد خبر:3727 تاريخ خبر :12:40:00 1397-9-26 نسخه چاپي

مراسم رونمایی از آثار جدید پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه معارف قرآن، مراسم رونمایی از جدیدترین آثار پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن با حضور مقامات و مدیران پژوهشگاه علوم و فرهنگ و اسلامی و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و جمع کثیری از علاقمندان و اصحاب رسانه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
در این مراسم از جدیدترین آثار پژوهشی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، از جمله: 3 جلد نخست دانشنامه قرآنی نوجوانان، 7 جلد نخست از فرهنگنامه سبک زندگی، جلد 15 دائره المعارف قرآن کریم، تفسیر قرآن با قرآن در آینه روایات، دانشنامه قرآنی فقه و اصول، دانشنامه قرآنی معارف عقلی، دانشنامه علوم قرآنی، دانشنامه قرآنی حج و سرزمین وحی، تفسیر شناسی؛ مبانی، منابع، قواعد، روش‌ها و گرایش‌ها، فرهنگنامه تحلیل واژگان مشابه در قرآن، اعجاز هدایتی در قرآن، اعجاز هماهنگی آیات قرآن و امید در زندگی در آیات قرآن رونمایی شد.
یاد آور می‌شود چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از روز 24 آذر شروع و تا 29 آذر ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند از ساعت 8 صبح تا 14 و 15 تا 20 از این نمایشگاه دیدن فرمایند.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل