صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
اولین کتاب سخنگوی قرآنی رونمایی شد


كد خبر:3686 تاريخ خبر :10:40:00 1397-4-3 نسخه چاپي

اولین کتاب سخنگوی قرآنی با عنوان «نغمه های بهشتی » با محوریت آموزش 5 سوره از قرآن با حضور معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسامی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، یکی از تولیداتی که در بخش تبلیغ مکتوب، ادبی و هنری معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مرحله توزیع رسیده است کتاب و نرم افزار واقعیت افزوده نغمه های بهشتی است.
این کتاب به همت گروه تبلیغی میعاد و با حضور حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد (معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسامی) و حجت الاسلام و المسلمین قطبی (رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان) و جمعی از مدیران و فعالان مؤسسات قرآنی در سالن همایشهای پژوهشکده باقرالعلوم(ع) سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی شد.
کتاب نغمه‌های بهشتی بر پایه فناوری و تکنولوژی واقعیت افزوده (AR) تولید شده است.
این کتاب اولین کتاب سخنگوی قرآنی است که با محوریت آموزش ۵ سوره از جزء ۳۰ قرآن کریم تولید شده و در آن مفهوم و شعر کودکانه هر سوره تدوین شده است.
از جمله ویژگی‌های دیگر این کتاب، تولید نرم افزار واقعیت افزوده نغمه‌های بهشتی و نرم افزار بازی با ستاره‌ها است که کودکان می‌توانند هم‌زمان با بازی پازل و رنگ‌آمیزی مرتبط با هر سوره، قرائت و مفهوم آن سوره را نیز آموزش ببینند.
گفتنی است علاقمندان می‌توانند نرم افزار نغمه‌های بهشتی و نرم افزار بازی با ستاره‌ها را از لینک معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی دانلود کنند و همچنین برای تهیه کتاب به انتشارات کتابک مراجعه کنند.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل