صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
نرم افزار اخلاق از دیدگاه قرآن و عترت آیت الله مظاهری رونمايي شد


كد خبر:2266 تاريخ خبر :21:46:00 1388-12-14 نسخه چاپي

مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مظاهری از رونمايي نرم افزار اخلاق از دیدگاه قرآن و عترت ايشان به مناسبت ميلاد نبي اكرم (ص) خبر داد.

به گزارش واحد خبر پایگاه معارف قرآن به نقل از شبستان علی رعنایی، مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مظاهری با اعلام رونمایی از نرم افزار اخلاق از دیدگاه قرآن و عترت این روحانی جلیل القدر به مناسبت میلاد رسول گرامی اسلام (ص) گفت: این نرم افزار شامل جلسات تفسیری آیت الله مظاهری در ایام ماه مبارک رمضان سال 89 است که در قالب صوتی و تصویری به مناسبت 17 ربیع الاول رونمایی شده است.
وی درباره محتوای این جلسات تقسیری اظهار کرد: این نرم افزار به اخلاق و صفات نه افعال اخلاقی از دیدگاه قرآن و عترت پرداخته و مباحث مرتبط با فضایل و رذایل اخلاقی را در بردارد كه علاوه بر عرضه آن در قالب لوح فشرده همراه با تصاویر کامل جلسات تفسیر در آینده نزدیک، در نمایشگاه بین المللی کتاب هم برای علاقه مندان ارائه می شود.
رعنایی با اشاره به تولید نرم افزار تفسیر اخلاقی قرآن تصریح کرد: این نرم افزار جلسات تفسیری آيت الله مظاهري با محوریت نگرش اخلاقی قرآن در طول 15 سال گذشته را که هر روز در مسجد امیرالمومنین (ع) اصفهان برگزار شده است در برمی گیرد و به زودی به جامعه قرآنی عرضه می شود.
مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مظاهری خاطرنشان کرد: این جلسات در طول 15 سال گذشته در تمامی ایام برگزار شده است و به صورت جزء به جزء مباحث اخلاقی تفسیر قرآن را بیان مي كند که با روند موجود تا 2 ماه آینده تفسیر کل قرآن را به اتمام می رساند.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل