صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
قرآن وارد گوشی‌های همراه صهیونیست‌ها شد!


كد خبر:1602 تاريخ خبر :12:53:00 1387-9-7 نسخه چاپي

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد شرکت مخابرات تلفن همراه رژیم صهیونیستی متن قرآن را بر روی تلفن های همراه صهیونیست‌ها قرار داده‌ است.

به گزارش واحد خبر پايگاه معارف به نقل از فارس، روزنامه "هاآرتص" در شماره امروز خود نوشت: شرکت مخابراتی تلفن همراه اسرائیل هفته گذشته خدماتی جدید را اعلام کرد و از مشترکین خود دعوت کرد تا قرآن را بر روی تلفن‌های همراه خود بخوانند. این سرویس که ماهانه 90/5 شکل هزینه دارد پس از قرار گرفتن انجیل بر روی تلفن‌های همراه نصب شد.
بر اساس این گزارش شرکت تلفن همراه اسرائیل انجیل را نیز شش ماه قبل بر روی تلفن‌های همراه قرار داده بود.
"موتی کوهن" یکی از مدیران شرکت مخابرات تلفن همراه نیز گفت: یک سال و نیم قبل ما تصمیم گرفتیم تا به دنیای متون نزدیک شویم زیرا فناوری به ما این اجازه را می‌دهد که یک تجربه انحصاری خواندن به وجود آوریم.
وی تاکید کرد: ما هزاران کاربر داریم که وارد این سرویس می‌شوند و انجیل می‌خوانند و اکنون می‌توانند به قرآن دسترسی داشته باشند.
به اعتقاد کارشناسان با توجه به تحرکات دائمی صهیونیست ها در تحریف ادیان ابراهیمی، این اقدام تردیدآمیز شرکت مخابرات تلفن همراه اسرائیل قطعا با هدف خاصی صورت پذیرفته و هنوز هدف پشت‌پرده آنان از قرار دادن متن قرآن بر روی تلفن‌های همراه صهیونیست‌ها مشخص نیست.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل