صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۷ 07:41 1397/10/15
قرآن با ترجمه آيت‌العظمی مكارم شيرازی به طور رايگان توزيع می‌شود


كد خبر:1145 تاريخ خبر :14:29:00 1386-12-22 نسخه چاپي

قرآن با ترجمه آيت‌العظمی مكارم شيرازی به طور رايگان توسط سازمان دارالقرآن‌الكريم توزيع خواهدشد.

«حسن تفكری» مديركل نظارت بر چاپ و نشر سازمان دارالقرآن‌الكريم ضمن اعلام اين خبر افزود: بيش از چهار سال است كه از سوی سازمان دارالقرآن‌الكريم، قرآن كريم در كشور و به ويژه در نقاط محروم به صورت رايگان توزيع می‌شود و امسال نيز 752 هزار جلد قرآن از سوی اين سازمان توزيع شده كه بخش اعظم آن‌ها رايگان و تعدادی از اين قرآن‌های به فروش رسيده هم در زير قيمت تمام‌شده بوده است.
او تصريح كرد: بيشتر قرآن‌ها هم‌اكنون به ترجمه مرحوم الهی قمشه‌ای است و ما قصد داشتيم از ترجمه صحيح‌تر و روان‌تری استفاده كنيم.
تفكری در پايان در پاسخ به اين پرسش كه آيا سازمان دارالقرآن‌الكريم برنامه‌ای برای توزيع ساير ترجمه‌های قرآن به صورت رايگان دارد گفت: متأسفانه مترجمان و كسانی كه امتياز ترجمه قرآن در اختيارشان است با ما همكاری نكردند و ما دوست داريم پيش‌قدم شويم كه يك مبلغی با كمك ديگر ناشران به مترجمان داده شود تا مترجمان، ترجمه قرآن خود را آزاد كنند كه متأسفانه هنوز درباره اين موضوع موفق نشده‌ايم.
منبع : ايكنا
مديركل‌نظارت‌بر‌چاپ‌
ترجمه آيت‌العظمی مكارم شيرازی رايگان نبود و بايد به ناشر درصدی پرداخت می‌شد و در ديدار رييس سازمان دارالقرآن‌الكريم با ايشان اين اجازه گرفته شد تا ترجمه قرآن ايشان به صورت رايگان توزيع شود
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل